З появою лінійки олив ADDINOL FoodProof для харчової, кормової, фармацевтичної та парфумерно-косметичної промисловості ці оливи встигли відмінно зарекомендувати себе в багатьох випадках застосування. Щоб запропонувати ще більше варіантів для змащування ланцюгів, ми знову розширили лінійку наших продуктів:

— Лінійка FoodProof XHF … S для загального змащування ланцюгів тепер доповнилася продуктами двох нових класів в’язкості:
— FoodProof XHF 220 S и 320 S фізіологічно безпечні, відповідають вимогам європейських директив, внесені в список NSF H1 і відповідають правилам кошерності і халяльності.
— Забезпечують надійний захист від корозії і зносу.
— Відрізняються високою стійкістю до старіння.
— Мають гарну адгезію.
— Мають нейтральний запах і смак, світлого кольору.

Номер артикула:     FoodProof XHF 220 S: 736053
FoodProof XHF 320 S: 736054
Код УКТ ЗЕД:               3403990010
Тара:                            20 л, бочка

Для механізованого виробництва хлібобулочних виробів потрібні мастильні матеріали, які підходять для харчової промисловості

FoodProof XHF 320 HT и 460 HT для надійного змащування ланцюгів в складних умовах і при високих термічних навантаженнях:
— Максимальна термічна стабільність.
— Особливо рекомендуються для змащування термічно високонавантажених вузлів в печах, сушарках та іншому обладнанні, наприклад, для змащування стрічкових конвеєрів, ланцюгів і роликів, що функціонують при температурах до +260 °C.
— Забезпечують стабільну роботу без утворення твердого нальоту і відкладень.
— Економічна витрата.
— Надійний захист від тертя і зносу.
— Мають нейтральний запах і смак, світлого кольору.
— Мають допуск NSF H1, сертифікати кошерності і халяльності.

Номер артикула: FoodProof XHF 320 HT: 736058
FoodProof XHF 460 HT: 736059

Код УКТ ЗЕД:           3403990010
Тара:                        20 л, бочка

До речі: ви вже знаєте про наш теплоносій FoodProof XW 32 M для сфер застосування, що вимагають особливого підходу до вибору агента? Він призначений для щадного нагріву чутливих матеріалів і безпечного нагріву небезпечних речовин в закритих теплових контурах. Він володіє високою термічною стабільністю і витримує температури до + 300 °C, має нейтральний запах і смак, допуски NSF H1, 3H і HT-1, а також сертифікати кошерності і халяльності.