Індивідуальні рішення для замовників завдяки досвід у роботи, знанням і ноу-хау

Мастильні матеріали із доданою вартістю 

Мастильні матеріали марки ADDINOL мають знак якості „Made in Germany“, який означає якість, ефективність, точність, а отже і відмінну, надійну продукцію. Багато із наших високопродуктивних мастил дають змогу застосовувати технічні нововведення. Крім того, вони допомагають більш ефективно використовувати енергію і об’єктивно зменшити її споживання.

Виробляючи понад 650 видів різної продукції, ADDINOL пропонує масла, консистентні мастила, пасти та спреї автомобільного та промислового призначення. При цьому основними напрямами розвитку є такі групи продуктів, як малов’язкі двигунні мастила для легкового та вантажного автотранспорту, мастила для газових двигунів внутрішнього згоряння, трансмісійні мастила промислового призначення, високотемпературні ланцюгові мастила та масла для турбін.

Незалежно від сфери застосування – високоефективні мастильні матеріали ADDINOL завдяки своїй якості завжди пропонують вирішальну додаткову вартість!

Науково-дослідний підрозділ для розробки рішень, орієнтованих на індивідуальні потреби клієнта 

Мастильні матеріали ADDINOL розробляються відповідно до вимог наших замовників, вимог ринку, що виникають внаслідок появи нових матеріалів та нових стратегій виробників або змінених умов експлуатації. Чи для користувача, чи для виробника – ADDINOL розробляє оптимальні мастила. При цьому експерти наших науково-дослідних та проектних підрозділів мають змогу користуватися багаторічним досвідом, всеосяжними аналітичними показниками та комплектним ноу-хау у виробничих процесах різних галузей промисловості. Співпраця із міжнародно визнаними провідними виробниками машинного обладнання гарантує розробку продукції, що відповідає вимогам сучасного ринку та рівню технічного прогресу.

Основні напрями розвитку:

  • малов’язкі моторні мастила
  • мастила для газових двигунів внутрішнього згоряння
  • трансмісійні мастила промислового призначення
  • високотемпературні ланцюгові мастила
  • турбінні мастила

Першокласний консалтинг і обслуговування

Разом із розробкою орієнтованої на потреби замовника продукції, прикладний технічний консалтинг з метою оптимального використання високоефективних мастильних матеріалів є традиційною діяльністю компанії. Наші інженери-розробники володіють великими обсягом знань у галузі трибології. Вони знаються на технологічних процесах і взаємозв’язках найрізноманітніших галузей в частині мастильних матеріалів. Скористайтеся нашою консультаційною підтримкою щодо використання мастильних матеріалів виробництва ADDINOL – починаючи від сумісності продуктів, складання графіків змащування до використання продуктів для очищення та техобслуговування.