Мастильні матеріали з 1936 р. – ADDINOL Lube Oil GmbH

ADDINOL розробляє та виготовляє високоефективні мастильні матеріали в Німеччині понад 80 років. Дізнайтеся більше про нашу історію.

2016

Великі зміни до святкування 80-річного ювілею

Саме з нагоди святкування 80-річного ювілею фірми відбувається церемонія закладки першого каменя на розширення споруди центрального адміністративного корпусу компанії у м. Лойна. Разом із новими офісними приміщеннями, обладнаними сучасними робочими місцями, за проектом реконструкції споруджено і ряд додаткових кабінетів переговорів та цілий поверх конференц-залів. Тепер наші інженери-розробники зможуть гідно задовольняти попит у навчальних курсах.

Крім того, в ході впровадження будівельних проектів на виробництві створені нову повністю автоматизовану установку розливання продукції ADDINOL у невелику тару та виробничі потужності задля задоволення швидко зростаючого сектору спеціальних мастильних матеріалів.

Навіть невелика тара для продуктів марки ADDINOL з нагоди святкування 80-річного ювілею фірми з’являється у новому «вбранні». Сучасні каністри та блискуча етикетка на 1-, 4- і 5-літрових упаковках представлені у новому, свіжому дизайні і з надалі виразним кольоровим оформлення, яке не сплутати з жодним іншим.

2014

Курсу – на успіх у всьому світі!

З досвідченими експертами з виробництва мастил всесвітня мережа збуту постійно зростає. В Індії засновано ADDINOL Lube Oil India Pvt. Ltd. В інших країнах ADDINOL вже має за плечима на довгу історію успіху. ADDINOL Russia святкує свою десяту річницю.

У цілому світі марку ADDINOL представляють понад 90 партнерів зі збуту.

2011

ADDINOL святкує свій день народження!

75 років тому, 26 жовтня 1936 р. відбулося відкриття тодішнього заводу з виробництва мінеральних мастил Лютцкендорф поблизу території хімічного комбінату Лойна.

2005 –

2009

ADDINOL подовжує розширюватися

Завдяки зростаючому попиту на якісні мастильні матеріали “Made in Germany”, потужності як у виробничому, так і в логістичному центрі розширяються. У 2007 р. відбувається урочиста церемонія відкриття виробничих установок та нового Центру логістики. У 2009 р. встановлено додаткові резервуарні сховища для готової продукції та нові лінії виробництва.

2002

Курс – на поширення у всьому світі

Якість високоефективних мастильних матеріалів із Лойни завойовує визнання: ADDINOL представлена партнерами із збуту на всіх континентах

1999

ADDINOL в м. Лойна

На території хімічного комбінату у м. Лойна, всього за декілька кілометрів від колишньої території заводу у м. Крумпа Лютцкендорф, закладено перший камінь для будівництва нового виробничого підрозділу. Рік потому відбувається новосілля.

1998

Компанія ADDINOL Lube Oil GmbH внесено до Торгового реєстру.

1989 –

1990

ADDINOL стає назвою компанії

Уже в 1989 році – році возз’єднання Німеччини, загальний обсяг виробництва заводу мінеральних мастил Лютцкендорф становить 800.000 т продуктів із мінеральних мастил. Із них 304.000 т припадають на мастильні матеріали.

У 1990 р. засновано компанію ADDINOL Mineralöl GmbH Лютцкендорф. Таким чином, назва одного із найуспішніших двигунних мастил колишнього заводу мінеральних мастил стає назвою підприємства. Назва ADDINOL „Additive in Oil“ асоціювалася із найвідомішою маркою у колишній НД Р.

 

1974 –

1976

Створюються нові виробничі підрозділи

У 1974 р. розпочинається створення власного цеху з виробництва присадок. У 1976 р. із розробкою та випуском базових мастил методом гідрокрекінгу вироблено ще один крок у створенні нових ключових сфер діяльності на майбутнє.

1967

Продукція відповідно до вимог замовника

Нова установка проміжного підмішування присадок дає змогу створювати суміші за потребами замовника. Відтепер за рік виробляється додатково 200.000 т продукції.

1965

Нова техніка для дослідної роботи 

Впроваджуються нові технічні експериментальні установки, а також сучасний випробувальний стенд для двигунів.

1960

Створення науково-технічного центру

Цього року розпочинається створення науково-технологічного центру, однієї із провідних наукових установ з виробництва мінеральних масел у Європі, в якій працює близько 350 осіб.

Основними завданнями Центру є дослідження, застосування та розробка національних і міжнародних методів практичного випробування мастильних матеріалів, а також комплексний інструментальний аналіз для забезпечення якості.

1951-

1956

Розширення потужностей

Завод мінеральних мастил зосереджується виключно на розробці та виробництві мастильних матеріалів і вже в 1955 р., випускаючи 65.600 т продукції, задовольняє більшу частину річної потреби НДР у мастилах (150.000 т). У 1956 р. колектив працівників підприємства налічує 3600 осіб, а потужність нової фабрики мастильних матеріалів становить близько 250.000 т/рік.

З тих пір і до сьогодні асортимент налічує вражаючу кількість різноманітних продуктів та їх груп: моторні масла, компресорні масла, машинні дистиляти та очищені масла, турбінні мастила, трансформаторні мастила, кабельні ізоляційні мастила, мастила для покриття кабелів, буксові мастила (для змащення осей), вапори (масла для циліндрів парових машин), мазут (темне мастило), мастила для підшипників гарячих валків прокатних станів.

1949

Провідний виробник мастил НДР

Після заснування Німецької Демократичної Республіки державне підприємство завод із виробництва мінеральних мастил Лютцкендорф стає передовим виробником мастильних матеріалів у НД Р. При цьому мастила для двотактних двигунів, необхідні в тому числі для Трабантів, становлять лиш невеличку частку виробництва. Уже в ті часи завод мінеральних мастил випускає моторні та трансмісійні масла відповідно до міжнародно прийнятих специфікацій для автомобілів «із Заходу».

1945 –

1948

Важкі часи та відродження

80 % заводу з виробництва мінеральних масел зруйновано під час повітряних бомбардувань. Незважаючи на важкі збитки, понесені внаслідок війни, за наказом адміністрації радянської окупаційної влади влітку 1945 р. виробництво було відновлено. Незабаром після цього відбулася поставка перших мастильних матеріалів.

1939 –

1943

Рекорди по производство и собствена лаборатория

За научноизследователска и развойна дейност през 1939 година е създадена модерна новаторска лаборатория. През 1943 г. са преработени 111 700 тона суровини. Оборотът от продажбите на произведените смазочни материали достига рекордните 6 милиона райхсмарки.

1936

Рік заснування

У населеному пункті Крумпа, зовсім неподалік від нашого сьогоднішнього місця розташування на території традиційного хімічного комбінату Лойна, відбулася закладка першого каменя на будівництво колишнього заводу з виробництва мінеральних масел Lützkendorf [Лютцкендорф].

Зароджується фабрика із виробництва паливно-мастильних матеріалів проектною виробничою потужністю 75.000 т паливних матеріалів і 50.000 т мастил. Сировину, необхідну для виробництва, отримують здебільшого із вугілля методом синтезу (синтез методом зрідження вугілля Фішера-Тропша).