Сертифікована міжнародно визнаними організаціями

Сертифікація компанії

Система управління, запроваджена у компанії ADDINOL Lube Oil GmbH (управління якістю та проблемами екології), сертифікована об’єднанням технагляду ТЮФ Зюд Менеджмент Сервіс ГмбХ [TÜV Süd Management Service GmbH] за нормами DIN EN ISO 9001:2015 та 14001:2015 .

Система управління ADDINOL Lube Oil GmbH охоплює всі сфери діяльності підприємства, починаючи від закупівлі, розробок та виробництва, до збуту та адміністрації компанії. Вона забезпечує дотримання власних приписів компанії щодо якості та організації бізнес-процесів, а також імплементацію норм законодавства, національних та міжнародних стандартів. Новітні технології та вимоги наших партнерів та замовників стійко формують нашу систему управління. Завдяки їй ми забезпечуємо якнайвищу стабільність якості, екологічно чисте виробництво, а також постійне вдосконалення нашої продукції. Ми спроможні оперативно та гнучко реагувати на вимоги ринку.

Наша сертифікована система управління проблемами навколишнього середовища поєднує екологічні та соціальні цільові установки. Важливе прагнення системи управління проблемами навколишнього середовища на ADDINOL Lube Oil GmbH полягає у покращенні  екологічних показників діяльності нашого підприємства, перед усім з прицілом на:

  • розробку високотехнологічних, екологічно чистих продуктів
  • економне використання сировини та природних ресурсів
  • зменшення загального енергоспоживання (вода, гаряча вода, електроенергія, пара) в цілому
  • екологічно свідомий підхід до поводження із продукцією та виробничими відходами, а також
  • запобігання викиду токсичних речовин.

Сертифікація для контакту із продуктами харчування

Виробництво, транспортування та зберігання мастил, що використовуватимуться у харчовій промисловості, сертифіковані міжнародною організацією QMSI Quality Management Systems International GmbH за нормою DIN EN ISO 21469 : 2006. Вона поширюється на мастила, що застосовуються у харчовій промисловості, виробництві косметичних засобів, фармацевтиці чи виробництві кормів для тварин, де контакт із продуктом передбачити неможливо. Тим самим, ADDINOL окрім власної системи управління, забезпечує дотримання встановлених нормативних вимог, а також санітарно-гігієнічних  вимог протягом усього технологічного процесу та недопущення забруднення сторонніми речовинами, сторонніми предметами, а також традиційними мастилами.

Сертифікація продукції

Мастила, які використовуються під час виробництва й упаковки харчових продуктів і напоїв, не повинні негативно впливати на якість продукції. Тому вони повинні бути не лише бездоганними з точки зору норм законодавства у сфері харчових продуктів, але й нешкідливими для здоров’я, а також нейтральними на смак та запах. Усі мастила, жири та спреї серії ADDINOL FoodProof мають сертифікат NSF-H1, який є найважливішим у міжнародній класифікації харчових мастил NSF-H1. Ця сертифікація проводиться американським Національним фондом санітарного захисту  NSF (National Sanitation Foundation). Із дозвільною документацією щодо випуску окремих видів продукції ADDINOL із паспортизацією NSF можна ознайомитися у базі даних NSF .

Релігійно-законодавчі норми щодо продуктів харчування є також визначальними для виробництва та використання мастильних матеріалів для харчової промисловості та виробництва напоїв. Проводячи регулярні аудиторські перевірки та сертифікацію кошерної та халяльної продукції [Koscher та Halal],  ADDINOL також забезпечує дотримання релігійних вимог при формуванні рецептур та виробництві мастильних матеріалів для харчової промисловості.