Основна сфера нашої діяльності: розробка рішень для клієнта

Уже понад 80 років ADDINOL займається розробкою високопродуктивних мастильних матеріалів, які виробляються за основною адресою фірми у Німеччині. Продукція та нові технічні рішення, що народжуються у наших власних науково-дослідних та проектних підрозділах, і є основною сферою нашої діяльності. Завдяки ноу-хау наших хіміків та інженерів вони безпосередньо впливають на працездатність та ефективність змащених вузлів обладнання. Саме так створюються високопродуктивні новаторські мастильні матеріали, що надають нашим клієнтам додаткові переваги.

Завдяки багаторічній співпраці із провідними підприємствами машинобудівної галузі та наближеності технічних вимог до практики застосування мастил ADDINOL перетворилася на одного із провідних постачальників високопродуктивної мастильної продукції. Маючи у своїй програмі понад 650 різних видів продукції, ADDINOL пропонує ефективні рішення для автомобільного та промислового застосування.

Мастильні матеріали «Вироблено в Німеччині»

Чи то двигунні мастила для легкового та вантажного автотранспорту, трансмісійні масла, мастила для газових ДВЗ чи мастильні матеріали для турбін– уся продукція ADDINOL виробляється, розливається, запаковується, зберігається та відвантажується в усі країни світу на хімічному комбінаті у м. Лойна у Середній Німеччині. ADDINOL випускає свої високоякісні мастила із знаком якості «Вироблено в Німеччині» на одній із найсучасніших фабрик мастильних матеріалів Європи.

Вироблені у Німеччині – на службі у цілого світу

Завдяки першокласній партнерській мережі, мастильні матеріали марки ADDINOL використовуються у понад 90 країнах світу. Комплексні програми навчання та технічної підтримки забезпечують нашим міжнародним експертам завжди сучасний рівень знань і можливість надавати підтримку клієнтам ADDINOL у цілому світі – починаючи від підбору продукції відповідно до застосування до надання послуг.

ADDINOL Lube Oil GmbH – одне з небагатьох підприємств середнього розміру, що не входить до складу концернів німецької нафтової промисловості і представлено дистриб’юторськими філіями на всіх континентах. Разом із головними цехами та офісом компанії на хімічному комбінаті у м. Лойна до складу підприємства входять дванадцять відділень із продажу, розташовані по всьому світі.