Моторні масла ADDINOL – скорочення витрати палива і підвищення продуктивності

Високопродуктивні моторні масла марки ADDINOL завдяки своїм оптимізованим низькотемпературним властивостям та із хорошими антифрикційним властивостям забезпечують надійний захист від зношування та відмінні стартові та розгінні характеристики. Разом із моторними маслами для легкових автомобілів та фургонів (у тому числі новітніх та старовинних автомобілів) асортимент продукції також охоплює моторні масла для вантажного автотранспорту промислового призначення та стаціонарних установок, змішаного автопаркуморських та залізничних транспортних засобів, а також мотоциклів (із 2- і 4-тактними двигунами) i тракторів .
На наші високоякісні моторні масла видано понад 150 іменних ліцензій і до того ж вони перевершують мінімальні вимоги національних та міжнародних виробників автомобілів. Серед них , наприклад, Mercedes-Benz, Porsche, Ford і концерн Volkswagen.

Ваші переваги з першого погляду:

 • ідеальна чистота двигуна завдяки відмінним мийним характеристикам
 • надійний захист від зношування та корозії на довгий час експлуатації двигуна
 • відмінні стартові та розгінні характеристики із хорошими антифрикційними властивостями
 • зменшення викидів шкідливих речовин
 • стабільний шар мастила за будь-яких умов експлуатації
 • покращені характеристики тертя за низької витрати палива
 • низька витрата мастил завдяки зменшення втрат на випаровування
 • відмінний всебічний захист каталізаторів та інших систем доочищення вихлопних газів*
 • відмінний індивідуальний сервіс від нашого департаменту прикладних технологій
  * Будь ласка, врахуйте приписи Вашого виробника автомобіля

Одним кліком мишки – моторне масло потрібної якості

Просто скористайтесь нашим «маслошукачем» Oil-Finder. За допомогою техпаспорта Вашого автомобіля чи через пошук за типом Вашого автомобіля (виробник / модельний ряд / рік випуску / кс) ми порекомендуємо Вам високопродуктивну моторну масло ADDINOL, придатне саме для Вашого автомобіля.

Вирішальним фактором при виборі правильного моторного масла є інструкція з експлуатації Вашого автомобіля. Виробник надає інформацію щодо в’язкості та класу SAE, наявності ліцензій та специфікацій (ACEA, API). Цю інформацію також можна знайти на етикетках відповідної продукції. До того ж, скористайтеся послугами чудового і індивідуального сервісу від нашого департаменту прикладних технологій. Будемо раді надати Вам консультаційну допомогу.