Високоефективні мастильні матеріали – ADDINOL

ADDINOL пропонує понад 650 видів високопродуктивних мастил для автомобільних і промислових застосувань. Всі вони є конструктивними елементами найвищого рівня сучасної техніки. Вироблені із застосуванням нашого ноу-хау та в тісній співпраці з провідними міжнародними OEM-компаніями, вони відповідають сучасним технологіям та вимогам наших клієнтів.

В автомобільному секторі асортимент продукції компанії охоплює моторні мастила (легковий, вантажний автотранспорт, мотоцикли), автомобільні трансмісійні мастила та автомобільні функціональні рідини, а також універсальні тракторні мастила, рідини для коробок-автоматів та мастила для морських і рельсових транспортних засобів. У промисловому секторі ADDINOL пропонує широкий асортимент продукції, починаючи від мастил для газових двигунів внутрішнього згоряння, трансмісійних мастил промислового призначення, ланцюгових мастил і мастил для харчової промисловості до турбінних мастил, гідравлічних рідин і антипригарних мастил та спреїв, консистентних мастил та компресорних масел.

Наші високоефективні мастила розробляються, виготовляються та поставляються в усі країни світу із міста Лойна / Німеччина, і починаючи із 1936 року пропонують якість «Made in Germany».