Project Description

Мастила для газових двигунів ADDINOL– для максимальної ефективності

Мастила для газових двигунів ADDINOL вироблено з метою забезпечення максимальної ефективності та надійної експлуатації блочних теплоелектростанцій. Вони мають в основі високоякісні рафінати мінеральних мастил у поєднанні із новітніми технологіями присадок і спеціально адаптовані до комплексних вимог сучасних газових двигунів. ADDINOL пропонує відповідну продукцію для кожного типу газу та всіх експлуатаційних умов. Мастила для газових двигунів ADDINOL застосовуються на біогазових установках і у технологіях, де присутній газ із органічних відходів, газ, що виділяється в процесі очищення стічних вод і рудничний газ (метан), а також у роботі із природним газом. Чи то для режиму підвищених робочих температур, чи навантаження в результаті забруднень – вони розраховані спеціально для екстремальних потреб газових двигунів:

Застосовуйте такі мастила для газових двигунів ADDINOL, як MG 40-Extra Plus для експлуатації біогазових установок або ADDINOL Eco Gas 4000 XD для роботи із природним газом.

Продуктивність, яка переконує

На користь високої продуктивності газомоторних мастил ADDINOL свідчать численні дозволи на використання нашої продукції таких відомих виробників двигунів, як GE Jenbacher, MWM, Caterpillar, MAN, MTU Onsite Energy, Tedom, Perkins

ADDINOL захист радіатора – попередньо підготовлена та ліцензована суміш

Окрім надійного змащення, вирішальне значення для безпечної експлуатації газового двигуна має теплообмін.

Максимальний термін служби мастил точно для Ваших потреб 

Регулярний контроль стану масла та виконання заміни масла у визначені інтервали часу забезпечують стабільну роботу газових двигунів. Користуючись послугами аналітичної сервісної служби ADDINOL Analysenservice експлуатаційна організація отримує загальне уявлення про найважливіші параметри, а також рекомендації щодо оптимальних термінів використання мастильних матеріалів конкретно для відповідного обладнання.

Ваші переваги з першого погляду:

  • нижчі витрати на технічне обслуговування через подовження терміну використання мастила
  • надійний захист від зношування
  • захист від утворення накипу та корозії
  • відмінна ефективність завдяки максимальній чистоті двигуна
  • надійна експлуатація та тривалий термін служби двигуна
  • схвалені провідними виробниками машинного обладнання
  • відмінний індивідуальний сервіс від нашого департаменту прикладних технологій