Мастила для газових двигунів ADDINOL– для максимальної ефективності

Мастила для газових двигунів ADDINOL вироблено з метою забезпечення максимальної ефективності та надійної експлуатації блочних теплоелектростанцій. Вони мають в основі високоякісні рафінати мінеральних мастил у поєднанні із новітніми технологіями присадок і спеціально адаптовані до комплексних вимог сучасних газових двигунів. ADDINOL пропонує відповідну продукцію для кожного типу газу та всіх експлуатаційних умов. Мастила для газових двигунів ADDINOL застосовуються на біогазових установках і у технологіях, де присутній газ із органічних відходів, газ, що виділяється в процесі очищення стічних вод і рудничний газ (метан), а також у роботі із природним газом. Чи то для режиму підвищених робочих температур, чи навантаження в результаті забруднень – вони розраховані спеціально для екстремальних потреб газових двигунів:

Застосовуйте такі мастила для газових двигунів ADDINOL, як MG 40-Extra Plus для експлуатації біогазових установок або ADDINOL Eco Gas 4000 XD для роботи із природним газом.

Ваші переваги з першого погляду:

  • нижчі витрати на технічне обслуговування через подовження терміну використання мастила
  • надійний захист від зношування
  • захист від утворення накипу та корозії
  • відмінна ефективність завдяки максимальній чистоті двигуна
  • надійна експлуатація та тривалий термін служби двигуна
  • схвалені провідними виробниками машинного обладнання
  • відмінний індивідуальний сервіс від нашого департаменту прикладних технологій

Схвалення газомоторних масел

Про виняткову ефективність газомоторних масел ADDINOL свідчать численні схвалення провідними виробниками двигунів: GE Jenbacher, MWM, Caterpillar, MAN, MTU Onsite Energy, Tedom, Perkins.

Сфери використання газомоторних масел

Газомоторні масла ADDINOL можуть використовуватись у багатьох сферах, як у промисловому обладнанні, так і на приватно експлуатованих блокових теплоелектростанціях.

Двигуни на біогазі з сильним окисленням

Експлуатація газових двигунів з використанням звалищного газу (біогазу) з дуже високою кислотністю пов’язана з великим навантаженням не тільки на двигун, але й на моторне масло. Це ідеальний випадок для використання ADDINOL MG 40-Extra Plus, яке приміняється саме як моторне масло для біогазів. Завдяки своєму потужному лужному резерву кислі компоненти біогазу, що утворюються в процесі спалювання, можна надійно нейтралізувати. Також до роботи із забрудненими завалищними газами та біогазами підходить ADDINOL Gas Engine Oil LG 40, що було спеціально розроблено для двигунів серії 4 та 6 компанії GE Jenbacher.

Газовий двигун марки Jenbacher, що працює на мастильних матеріалах ADDINOL

Газовий двигун марки Jenbacher, що працює на мастильних матеріалах ADDINOL

Масло для двигунів на природному газі

Природний газ та очищені особливі гази згоряють чистіше, порівняного з традиційними особливими газами та потребують через це нижчих лужних резервів моторного масла. Тільки природний газ у процесі спалювання дає можливість досягти значно вищих температур. Крім цього, для регулювання викидів відпрацьованих газів двигуни часто обладнані каталітичними нейтралізаторами. Для такого використання потрібні газомоторні масла з нижчим вмістом сульфатної золи. Мінеральне газомоторне масло ADDINOL MG 40 Extra LA має низький вміст сульфатної золи, параметр Low Ash. Дякуючи високій термоокислювальній стабільності навіть при екстремальних температурах забезпечується постійна масляна плівка та стійкість від старіння. Це сповільняє окислення та, тим самим, старіння масла та сприяє прискореному підвищенню через окислення в’язкості. Всі точки змазування надійно забезпечуються мастильним матеріалом і масляна плівка не рветься. Окислювання, яке сприяє утворенню органічних кислот, що спричиняють, як корозійні продукти реакції, значні пошкодження в двигуні, значно зменшується. Одночасно ефективно попереджається утворення відкладень, що гарантує повну працездатність клапанів, поршнів, поршневих кілець та втулок. Таким чином, з використанням газомоторної олії ADDINOL MG 40-Extra LA строк служби масла буде значно довшим.

ADDINOL Gas Engine Oil NG 40 було створено на основі нашого випробуваного газомоторного масла ADDINOL MG 40-Extra LA – це мінеральне високоефективне моторне масло відзначається також найвищою термоокислювальною стабільністю для надійного покриття мастилом, а також при підвищених температурах та будь-яких умовах експлуатації, воно є найкращим захистом від зношування і гарантією чистоти двигуна найвищого рівня. Gas Engine Oil NG 40 переважно використовується в двигунах виробників GE Jenbacher, MWM і Caterpillar, при роботі з природним газом у всіх діапазонах потужності і з очищеними газами при використанні каталітичних нейтралізаторів.

Двигун на природному газі в експлуатації

Двигун на природному газі в експлуатації

ADDINOL захист радіатора – попередньо підготовлена та ліцензована суміш

Окрім надійного змащення, вирішальне значення для безпечної експлуатації газового двигуна має теплообмін.

Газомоторні масла для блокових теплоелектростанцій

Децентралізоване енергозабезпечення приватних господарств за допомогою БТЕС (блокові теплоелектростанції) відіграє дедалі важливішу роль. При цьому використовувана енергія (насамперед з природного газу) завдяки одночасному виробництву електроенергії та тепла перерозподіляється оптимальним чином. Ці комбіновані теплові електростанції досягають ефективності понад 80%. Через роботу, що регулюється теплом або електроенергією, з постійними запусками та зупинками, двигуни працюють загалом в екстремальних умовах. Газомоторне масло ADDINOL MG 40 PowerSynth оптимально підходить для компактих малих БТЕС, що працюють на природному газі. Навіть при невеликих об’ємах масла вони досягають оптимальної потужності, а витрати на технічне обслуговування залишаються низькими.

Блокові теплоелектростанції мають високу енергоефективність

Блокові теплоелектростанції мають високу енергоефективність

Склад і перевірка якості газомоторних масел

Склад газомоторного масла є особливим завданням. З одного боку, різні виробники обладнання висувають дуже складні вимоги до мастильних матеріалів, з іншого – способи використання дуже відрізняються і кожний пристрій треба розглядати окремо. Дослідження та розробка належать до основних компетенцій нашого підприємства. У сфері розробки газомоторних масел ми вже багато років тісно співпрацюємо з провідними виробниками комплектного обладнання, адже моторні масла сьогодні давно вже стали елементом конструкції, і лише з правильним мастильним матеріалом можлива безпечна і стабільна робота обладнання.

Спочатку проводиться ретельний вибір основних масел та добавок, які досліджуються в нашій лабораторії. Перед тим як потрапити на польове дослідження до окремого виробника, масло проходить численні аналізи в нашій внутрішній лабораторії. Задані виробником значення для їх затратних перевірок навантаження, відрізняються за тривалістю, критеріями перевірки та основними задачами. Потрібний час роботи варіюється залежно від різних виробників і може складати 16 000 робочих годин. Для отримання схвалення потрібний практичний тестовий етап в одному – двох двигунах. В кінці кожного польового випробовування проводиться діагностика – тоді після демонтажу двигуна проводиться перевірка окремих компонентів. За цей час ми отримали багаторічний досвід польових випробовувань і накопичили більше мільйона аналітичних даних, кожного року до них ми отримуємо приблизно від 80 000 до 1000 000 даних.

Кожне газомоторне масло ретельно компонується і перевіряється

Кожне газомоторне масло ретельно компонується і перевіряється

Властивості газомоторних масел Addinol

Газомоторні масла ADDINOL досягли довших на 50% строків служби порівняно з традиційними газомоторними маслами. Інтервали заміни масла визначаються індивідуально. Строки служби і стан газомоторного масла можна описати в специфікаціях. Проте, те, що стосується чистоти двигуна і можливого зносу, можна дослідити тільки за допомогою бороскопу або демонтажу корпусу двигуна.

Двигуни, що працюють на газомоторному маслі ADDINOL, показують вищу за середнє чистоту і жодних слідів зношування! Це забезпечує повну повну ефективність компонентів двигуна та їхній тривалий строк служби. Привід клапанів, тронки поршня, підшипники та втулки циліндрів вільні від відкладень. Двигуни можуть розвивати повну потужність.

Завдяки якісному мастилу цей алюмінієвий поршень має тільки невеликі сліди використання

Завдяки якісному мастилу цей алюмінієвий поршень має тільки невеликі сліди використання

Максимальний строк подачі масла точно на замовлення

Регулярний контроль рівня масла і проведення заміни масла через певні інтервали забезпечують стабільну роботу газового двигуна. За допомогою послуги аналізу ADDINOL користувач отримує огляд найбільш важливих параметрів, а також рекомендації щодо оптимального часу подачі масла, спеціально розробленого для відповідного обладнання.

Терміни заміни масла для користувачів БТЕС

Передумовою для стабільної та ефективної роботи БТЕС є регулярний контроль рівня масла та проведення заміни масла через певні інтервали. Цього вимагають також виробники газових двигунів та страхові фірми. Тому ми надаємо для користувачів газомоторних масел ADDINOL послуги аналізу. Незалежна лабораторія перевіряє стан наповненості маслом, в тому числі на основі таких значень: В’язкість та підвищення в’язкості, окислення та нітрація. Також визначаються зношені елементи та рівень забруднення. Крім початкового рівня pH звалищних газів та газів з осадів стічних вод, є важливим процентне співвідношення загальної лужності (TBN) до загальної кислотності (TAN). Ці значення показують, наскільки сильно буде навантажене масло корозивними кислотами.

Виходячи з нашої спеціальної матриці, яка базується на порогових значеннях виробника, а також на результатах польових випробуваннь та практичному використанні, ми визначаємо індивідуальний період заміни масла для вашого обладнання на основі місцевих умов та стану двигуна і масла. Термін заміни масла не є фіксованою величиною. На нього впливають умови експлуатації двигуна, якість газу, об’єм та якість масла. Оскільки ці фактори впливу можуть коливатися, то постійний супровід особливо важливий.  Оптимальний термін заміни масла є передумовою ефективного ведення роботи та максимального строку служби двигуна.

Для нашої сервісної служби потрібні тільки дані вашого двигуна. Їх ретельний збір особливо важливий для правильного результату. Ви отримаєте від нас з кожним лабораторним звітом дані у вигляді таблиці та графікп, включно з аналізом тенденцій та інформацією, чи ви маєте дотримуватись існуючих строків подачі масла, чи їх можна збільшити, або, за певних умов, скоротити.