Ланцюгові мастила ADDINOL – ідеальні мастила для надвисоких робочих температур

У сфері ланцюгових мастил ADDINOL спеціалізується на високотемпературних технологіях. На основі синтетичних компонентів із спеціальними добавками, ланцюгові мастила ADDINOL придатні для конвеєрних ланцюгів, роликів або привідних ременів, що піддаються високим термічним навантаженням, як вони застосовуються у конвеєрних печах, сушарках, лініях розтягування плівки або пресувальних лініях. Навіть при високих навантаженнях і швидкостях високотемпературні ланцюгові мастила ADDINOL ефективно запобігають утворенню кірок і накипу.

Максимальна продуктивність за будь-яких умов 

Високотемпературні ланцюгові мастила серії  серията ADDINOL Cliptec XHS застосовуються при робочих температурах не більше +250 °C перш за все у полімерній промисловості. Незважаючи на високі технологічні температури ланцюгові мастила ADDINOL Cliptec XHS не утворюють налипань лаку чи кірок на поверхнях ковзання ланцюгів чи їх напрямних. Лінії подачі мастила залишаються прохідними. Навіть при роботі на високих швидкостях ланцюгові масла надійно схоплюються із поверхнями ковзання ланцюгів і забезпечують наявність постійно стабільного шару мастильного засобу.
Відчуйте переваги ефективності та економні витрати, застосовуючи ланцюгові мастильні матеріли ADDINOL.

Зниження споживання електроенергії та мастильних засобів

Ланцюги, конвеєрні стрічки та ролики, що піддаються високим термічним навантаженням, – так нерідко описуються технологічні умови виробництва ДВП. Спеціально для використання у запилених, агресивних і вологих середовищах пресувальних ліній безперервної дії Dieffenbacher (системи CPS Conti­Panel­System) та Siempelkamp (преси ContiRoll®), а також на пресах періодичної дії Küsters вироблено серията ADDINOL Belt Lube HT.

Разом із активним захистом від зношування та утворення накипу ці ланцюгові мастила відзначаються в першу чергу своїми відмінними коефіцієнтами тертя. Менший фрикційний опір (опір тертя) сприяє зниженню механічного та термічного навантаження на компоненти обладнання, що піддаються певним зусиллям. Таким чином, застосовуючи продукцію серії ADDINOL Belt Lube HT, можна підвищити термін служби всієї установки і знизити енерговитрати.

Очищення і захист цілих систем

У рамках програми загального технічного обслуговування та поточного ремонту ланцюгів, елементів ковзання та роликових систем для забезпечення безперебійної роботи ми рекомендуємо регулярне очищення систем за допомогою очисного засобу ADDINOL System Cleaner HT.

Ваші переваги з першого погляду:

  • схвалені провідними виробниками машинного обладнання OEM
  • оптимальне застосування в режимі високих температур
  • запобігає утворенню кірок і накипу
  • відмінний захист від зношування
  • нижча витрата за рахунок мінімальних втрат на випаровування
  • триваліший термін експлуатації компонентів та обладнання
  • відмінний індивідуальний сервіс від нашого департаменту прикладних технологій