Очищення і захист цілих систем

У рамках програми загального технічного обслуговування та поточного ремонту ланцюгів, елементів ковзання та роликових систем для забезпечення безперебійної роботи ми рекомендуємо регулярне очищення систем за допомогою очисного засобу ADDINOL System Cleaner HT. Очисник ADDINOL System Cleaner HT вироблений для очищення та захисту комплексних систем змащування та транспортування при температурах до +240 °C.

Навіть при введенні в експлуатацію нової установки із ланцюговим мастилом ADDINOL Cliptec XHS застосування очисника ADDINOL System Cleaner HT надає вирішальні переваги:

  • Він нейтралізує та видаляє агресивні хімікати та залишки із пар тертя,
  • надійно протидіє утворенню накипу та
  • значно сприяє дотримання чистоти всієї системи.

Крім того, при переході на високопродуктивний ланцюговий мастильний матеріал серії ADDINOL Cliptec XHS для оптимальної підготовки ми рекомендуємо використовувати очисник ADDINOL System Cleaner HT. Цей продукт ретельно звільняє системи ковзання та роликових ланцюгів від залишків після промивання, налипання продукту, що застосовувався до тих пір, та інших сторонніх речовин. Завдяки активним характеристикам повзучості та очисній здатності забруднення розрихлюються і виносяться із системи у вигляді дрібних частинок. Таким чином забезпечується надійна подача мастильних матеріалів, висока ступінь чистоти та оптимальна працездатність пневмосистеми.

Завдяки очисному засобу ADDINOL System Cleaner HT подовжуються планові інтервали проведення технічного обслуговування OEM [міжремонтні інтервали]. Крім того, досягається Крім того, досягається зменшення споживання енергії, витрат мастильних матеріалів та рівня витрат на технічне обслуговування.

У будь-якому разі, дотримуйтесь інструкцій виробника обладнання!