Мастильні матеріали для старовинних і новітніх автомобілів

Старовинні та новітні автомобілі мають особливі критерії вимог до застосовуваних в них мастильних матеріалів. У сучасні моторні масла додають присадки. За рахунок своїх очисних властивостей вони розрихлюють накипи, що утворилися всередині двигуна. Однак, якщо йдеться про старовинні чи новітні автомобілі, то в них вони цим спричиняють забивання мастильних каналів. Результатом цього може бути серйозне пошкодження двигуна. Крім того, несумісність із ущільнювальним матеріалом та застосованими металами може призвести до розгерметизації, що шкодить двигуну.

Тому ADDINOL пропонує не тільки двигуни та трансмісійні мастила з найсучаснішими технічними характеристиками та ліцензіями. Асортимент продукції також включає універсальні та спеціальні мастила для транспортних засобів старих марок, такі як моторні та трансмісійні мастила, функціональні рідини та практичні засоби, як аерозолі та консистентні мастила.

У брошурі ADDINOL Classics міститься інформація про широкий асортимент та багато цінних порад щодо правильності підбору, а також застосування відповідного мастила. Цю брошуру Ви можете завантажити, перейшовши в розділ завантажень із сайту.