Високоефективні трансмісійні масла, що задають стандарти

Збільшення ресурсу та продовження терміну використання, збільшення рівня експлуатаційної надійності та скорочення витрат – ось далеко не всі переваги промислових трансмісійних [редукторних] масел ADDINOL. Їх розробка відбувалася у тісній співпраці із провідними виробниками редукторів та установок, а також науково-дослідними інститутами. Нові технології, такі як Surftec® чи Advantec Formula, дозволяють високоефективним трансмісійним маслам серії Eco Gear забезпечувати оптимальну продуктивність навіть при самих екстремальни навантаженнях та температурах, таких як вітрова енергія.


Ваші переваги з першого погляду:

  • менші витрати на обслуговування через довші інтервали заміни масла
  • активний захист від зносу завдяки технології Surftec®
  • згладжування попередньо пошкоджених поверхонь (точкова та мікроточкова корозія)
  • підвищення енергоефективності за рахунок значного зменшення тертя (порівняно зі стандартними маслами CLP)
  • більш тривалий термін служби редукторів та вузлів
  • якісне індивідуальне обслуговування завдяки нашому підрозділу прикладних технологій

Хімічний склад наших промислових трансмісійних масел

Скористайтеся перевагами промислових редукторних масел ADDINOL на основі мінеральних, синтетичних базових масел, масел на основі PAO [поліальфаолефінів] чи базових масел без вмісту силікону для застосування в умовах максимальних навантажень з максимальним захистом від зношування.

Промислові трансмісійні масла серії Eco Gear створені за ультрасучасними технологіями. Їх розробка відбувалася у тісній співпраці із провідними інститутами виробниками редукторів та установок –з прицільним урахуванням складних вимог сучасних редукторів [трансмісій] будь-яких конструкцій.

З нашим маслом Ваш промисловий редуктор надовго збереже свою функціональність

З нашим маслом Ваш промисловий редуктор надовго збереже свою функціональність

Висока несівна здатність промислових редукторних масел

Старіння масла  ADDINOL Eco Gear GLS характеризується своєю надзвичайно високою несівною здатністю протягом тривалих міжремонтних інтервалів та і як промислове редукторне масло досягає показників продуктивності автомобільного редукторного масла в умовах найвищих навантажень. Промислові редукторні масла ідеально підходять для високих і скачкоподібних пікових навантажень, а також для деталей зубчастих зачеплень з високою часткою ковзання. Блискавичні температури, що панують  у зоні неоднорідного тертя надійно знижуються. Одночасно високоефективне масло забезпечує надійний антикорозійний захист та захист від зношування. Масло для промислових редукторів базується на високоякісних синтетичних базових маслах та ретельно підібраному наборі присадок, що не містять твердих часточок, силіконів, цинку та золи. Воно застосовується насамперед у редукторах із планетарними, конічними і гіпоїдними зачепленнями  в таких високопродуктивних застосуваннях, як осьові редуктори колісних пар тепловозів та мотор-вагонах, приводах низькопідлогових транспортних засобів, а також поворотних та конічних редукторах для транспортування штучних вантажів.

Синтетичні промислові та автомобільні трансмісійні масла в порівнянні

Синтетичні промислові та автомобільні трансмісійні масла в порівнянні

Зносозахист та високий індекс в’язкості завдяки промисловим трансмісійним маслам ADDINOL

В умовах великих навантажень надійний захист від пошкоджень внаслідок втоми та тривалий строк служби редукторів мають вирішальне значення. ADDINOL Eco Gear GLS гарантує надійний захист від зносу та утворення точкової корозії протягом тривалого періоду часу. Абразивна та фрикційна корозії зводяться до мінімуму, а навантаження системи часточками, що викликають зношування матеріалу, та часточками бруду зменшується. Промислові трансмісійні масла досягають по всьому спектру класів в’язкості стабільно високого індексу в’язкості, що становить 165. Завдяки гладкому співвідношенню в’язкості і температури оптимальна в’язкість забезпечується не тільки при низьких температурах, а й при високих. Так, при використанні ADDINOL Eco Gear GLS у суттєво розширеному температурному діапазоні досягається стабільний мастильний шар та більш висока ефективність трансмісії.

Якісно змащений промисловий редуктор

Якісно змащений промисловий редуктор

Запобігання утворенню точкової корозії та точкового викришування поверхонь промислових редукторів

Звичайні матеріали, що застосовуються у виробництві мастил для промислових редукторів, не  мають антикорозійної дії. А якщо на додачу вони ще й застосовуються у складних умовах експлуатації, то це призводить до утворення при поверхневих мікротріщин, точкового викришування, гострих країв, та навіть точкової корозії, – так званих від сколів матеріалу. Внаслідок цього існує загроза виходу з ладу редуктора, а отже нерідко і зупинки всього технологічного процесу.

ADDINOL Eco Gear M та S здатні пристосовуватися до змінних навантажень у зубчастих вінцях та підвищують їх несівну здатність, прицільно запобігаючи утворенню  точкового викришування та точкової корозії, а пошкоджені до того поверхні завдяки пластичному деформуванню знову розгладжуються. Масла для промислових редукторів застосовуються в умовах великий навантажень, до того ж переважно у зубчастих вінцях, де можуть утворюватися сірі плями (точкова корозія). В той час, як ADDINOL Eco Gear M ідеально придатне для застосування у помірному кліматі та постійних температурних режимах, ADDINOL Eco Gear S справляється зі змінними температурами у широкому діапазоні. Переважними сферами застосування мінеральних Eco Gear M є редуктори, що обслуговують металургію, гірничу та цементну промисловість. Синтетичне Eco Gear S успішно застосовується, крім інших галузей, у вітросилових установках, гірничій промисловості та екструдерних редукторах.

Редуктор зі сколами (точковою корозією) – правильно підібране масло може допомогти

Редуктор зі сколами (точковою корозією) – правильно підібране масло може допомогти

Боротьба зі старінням масла в промислових редукторах

Суттєвий вплив на процес старіння масляної заправки передусім мають тривалість застосування та температура, до якої нагрівається промислове трансмісійне масло під час його застосування. Перевірене правило таке: при підвищенні температури з кожними 10°C подвоюється старіння масла. Масла для промислових редукторів класів ADDINOL Eco Gear M та S містять відбірні антиоксиданти. Крім того, завдяки поєднанню в них активних речовин Surftec®, а також надзвичайно низькому коефіцієнту тертя, вони знижують температуру масла та сповільнюють процес старіння досить суттєво.

Точкове викришування [піттинг] на промислових редукторах уникайте його, обравши правильний тип масла

Точкове викришування [піттинг] на промислових редукторах уникайте його, обравши правильний тип масла

Масла для промислових редукторів ADDINOL для максимальної енергоефективності

ADDINOL Eco Gear W розроблено спеціально для редукторів найновішої конструкції, а також для поверхонь зубчастих вінців та підшипників найвищого якості. Воно поєднує в собі властивості ретельно підібраних, новітніх синтетичних базових компонентів та потужних присадок. Високоефективне редукторне масло знижує силу тертя між парами тертя та досягає зниження температури у масловідстійнику. Це призводить до зниження втрат потужності у редукторі, а заразом підвищує коефіцієнт його  корисної дії, сприяючи тим самим кращій енергоефективності. Ідеальними сферами застосування є, наприклад, сучасні промислові редуктори, що застосовуються у вітросилових установка, а також екструзійних машинах.

Вітросилова установка в дії завдяки якісному промисловому редукторному маслу

Вітросилова установка в дії завдяки якісному промисловому редукторному маслу

Масло для промислових редукторів в діапазоні низьких температур

У низькотемпературному діапазоні промислове редукторне масло ADDINOL Eco Gear W має відразу два козирі: по-перше, цей продукт характеризується надзвичайно низькою точкою початку текучості (між -55 °C та -48°C). По-друге, воно додатково володіє чудовою здатністю до перекачування насосом у низькотемпературних режимах. Завдяки чудовій низькотемпературній в’язкості масло для промислових редукторів навіть за умови значних мінусових температур здатне швидше перекачуватися та розігріватися по контуру змащування. Таким чином, ефективний діапазон застосування при низьких температурах порівняно із синтетичними редукторними маслами, що пропонуються зазвичай на ринку, розширюється щонайменше на 5 °C. Ця властивість особливо доречна на установках, що працюють в умовах екстремально низьких температур або довго простоюють.

Відсутнє піноутворення у промислових редукторах

Під час роботи редуктора в нього неминуче потрапляє повітря. Постає завдання якнайшвидше виокремити із масла дрібні повітряні бульбашки, адже вони погіршують гідродинамічний шар мастильного покриття та криють в собі небезпеку кавітації. Кількість піни, що утворюється на поверхні внаслідок сепарації повітря, ефективно зменшується за умови застосування ADDINOL Eco Gear W завдяки спеціальним інгібіторам та ретельно підібраним базовим маслам. Навіть у разі потрапляння великої кількості води чи сильних забруднень ефективно запобігається процес надмірного спінення. Завдяки своїй здатності виокремлювати повітря промислове редукторне масло також набуває чудової деемульгуючої здатності, чим знижує ризик корозії всередині редуктора.

Стадії корозії металу в ході експериментальних випробувань, якісна хороша здатність масла до відділення повітря та води зводить об’єм корозії до мінімуму

Стадії корозії металу в ході експериментальних випробувань, якісна хороша здатність масла до відділення повітря та води зводить об’єм корозії до мінімуму