Project Description

Високоефективні трансмісійні (редукторні) мастила, що встановлюють стандарти

Більш тривалий термін служби, більш висока експлуатаційна надійність та зменшення витрат – ось лиш декілька переваг промислових трансмісійних масел ADDINOL. Їх було вироблено у тісній співпраці із провідними виробниками редукторів та установок, а також науково-дослідними інститутами. Такі нові технології, як Surftec® чи Advantec Formula, дозволяють високоефективним редукторним мастилам ADDINOL серії Eco Gear забезпечувати оптимальні робочі характеристики обладнання навіть в умовах найекстремальніших навантажень та температур, наприклад, як на вітросилових установках.

Скористайтесь перевагами промислових трансмісійних мастил ADDINOL, виготовлених на основі мінеральних, синтетичних, основаних на поліальфаолефінах чи безсиліконових базових масел для експлуатації за найвищих навантажень із максимальним захистом від зношення.

 Surftec® – ефективна формула проти зношення

Завдяки технології Surftec® високоефективні мастильні матеріали ADDINOL Eco Gear M і S пристосовуються до змінних навантажень у зубчастих вінцях та збільшують їх здатність витримувати навантаження. В такий спосіб забезпечується цілеспрямований захист від точкового викришування та точкової корозії. Завдяки застосуванню ADDINOL Eco Gear M і S загладжуються навіть уже пошкоджені поверхні.

Advantec Formula – формула максимальної енергоефективності

У таких сучасних редукторах, як, наприклад, вітросилови установки, своє ідеальне застосування знаходить ADDINOL Eco Gear W. Оснований на інноваційній формулі «Advantec Formula», він знижує силу тертя між парами тертя і цим забезпечує падіння температури у масляному піддоні. Це в свою чергу призводить до зниження потужності, що втрачається в трансмісії, а отже до підвищення ККД редуктора.

SOS пошкодження редуктора

Стандартні трансмісійні мастильні матеріали не забезпечують активного захисту від зношування. Якщо ж обладнання ще й експлуатується в складних умовах, це призводить до утворення близькоповерхневих мікротріщини, точкового викришування, гострих кантів чи навіть точкової корозії, так званих сколів матеріалу. Як наслідок, настає загроза виходу із ладу редуктора, а отже нерідко і зупинки виробництва. Часто вже пошкоджені редукторні установки завдяки переходу на високоефективні мастила ADDINOL Eco Gear M та S здатні працювати далі. Деякі з них щонайменше доти, доки не знайдеться відповідний запасний агрегат, а у багатьох випадках -роками.


Ваші переваги з першого погляду:

  • нижчі витрати на технічне обслуговування через подовження інтервалів заміни мастила
  • активний захист від зношування завдяки технології Surftec®
  • розгладжування попередньо пошкоджених поверхонь (точкова корозія та мікроточкове викришування)
  • підвищення енергоефективності завдяки значному зменшенню тертя (порівняно зі стандартними CLP-мастилами)
  • триваліший термін експлуатації редукторів та компонентів
  • відмінний індивідуальний сервіс від нашого департаменту прикладних технологій