Використання блочних теплоелектростанцій (БТЕС) з газовими двигунами у сфері відновлювальної енергії в останнє десятиліття пережило бум по усьому світі. Завдяки технологічному прогресу ці установки стають дедалі більше енергоефективними і, отже, більш рентабельними. Сьогодні сучасна техніка дозволяє досягнути коефіцієнта ефективності більш ніж 48% в мегаватних установках. Розвиток технологій двигунів та мастильних матеріалів, як рідких конструкційних елементів, ідуть рука об руку.  Деякі досягнення в розробці технологій двигунів взагалі стали можливими тільки завдяки підвищеній ефективності газомоторних масел.

addinol

Новий продукт ADDINOL Eco Gas 4000 XD

Після помітних успіхів минулих років ADDINOL MG-40 Extra Plus у сфері використання особливих газів з домішками, наш дослідницький і розробницький відділ зробив крок уперед. ADDINOL Eco Gas 4000 XD  – це нове газомоторне масло з успішної лінійки продуктів, яке спеціально створено для сучасної генерації двигунів для використання природного газу та очищених особливих газів. «Це необхідний етап розвитку», – стверджує менеджер з продукції Свен Келер, – «якщо ми хочемо забезпечити надійну та стабільну експлуатацію з використанням продуктів нашого асортименту також для новітніх газових двигунів».

Нові умови експлуатації під контролем

Щоб і далі досягати високого рівня ефективності при більш суворих нормах викидів, виробники, зокрема, роблять ставку на новий поршневий дизайн або змінену геометрію камери згоряння, які доводять традиційні масла для газових двигунів до порогу їх ефективності.

Для задоволення цих вимог було розроблено ADDINOL Eco Gas 4000 XD із застосуванням нової технології добавок. Цим самим досягається висока термоокислювальна стабільность і, таким чином, затримується окислення та старіння масла. Навіть в очищених особливих газах не можна виключити домішку кислого компоненту. В такому випадку ADDINOL Eco Gas 4000 XD ефективно нейтралізує завдяки своїм стабільним базовим резервам кислий компонент та мінімізує небезпеку корозійного зносу.

Завдяки високоякісним базовим маслам втрати через випаровування ADDINOL Eco Gas 4000 XD значно зменшені, збалансований набір добавок ефективно зменшує відкладення на клапанах, поршнях, поршневих кільцях, а також втулках циліндрів. Це, у свою чергу, мінімізує незаплановані простої та виходи з ладу та підвищує ефективність обладнання. Завдяки високій чистоті двигуна забезпечується подовжений строк служби двигуна і загалом усієї установки.

Триваліша подача масла для вашого виробництва

Не дивлячись на складні умови експлуатації, ADDINOL Eco Gas 4000 XD утворює стабільну масляну плівку та, порівняно з традиційними маслами газомоторними маслами, забезпечує тривалішу подачу масла. Під час багаточисленних польових тестів міжнародних визнаних виробників двигунів, таких як MAN, MWM, MTU Onsite Energy, Caterpillar або Tedom, ADDINOL Eco Gas 4000 XD показав чудові результати. У багатьох сферах застосуваннях масло вже давно встановлює нові орієнтири. Перехід на ADDINOL Eco Gas 4000 XD надав можливість значно подовжити інтервали заміни масла тільки з 25 літрами масла в двигуні MAN, що працює на природному газі та забезпечує енергією одну діаконічну організацію в Німеччині.

Також ADDINOL Eco Gas 4000 XD якнайкраще показало себе у роботі з очищеними особливими газами. Таким чином, німецькому сільськогосподарському кооперативу шляхом переходу на ADDINOL Eco Gas 4000 XD вдалося помітно підвищити інтервал заміни масла їх двигуна MWM TCG 2016 C V12 (об’єм масла – 100 літрів). Крім цього, вдалося підвищити надійність експлуатації двигуна і загалом всієї установки. Завдяки експертному аналізу масла інженерами-технологами ADDINOL, інтервали заміни масла були значно збільшенні при дотриманні граничних значень, встановлених виробником.

«З ADDINOL Eco Gas 4000 XD ми гарантовано задовольняємо вимоги сучасних двигунів з високою ефективністю», – відзначає менеджер по продукції Свен Келер. Крім того, постійна підтримка, яку надає наша служба аналізу ADDINOL, забезпечує користувачам максимальну безпеку відповідно до гарантійних умов виробників комплектного обладнання та страхування від виходу з ладу. Цикли технічного обслуговування дуже часто можуть розширюватися при використанні ADDINOL Eco Gas 4000 XD. Це означає значну економію коштів для користувача при безпечній експлуатації його обладнання.