Відчутний ефект у довгостроковій перспективі!

Високоефективні мастильні матеріали ADDINOL не лише забезпечують надійне змащування і більш тривалий термін служби вузлів і деталей установки, а й мають значний потенціал для ефективнішого використання енергії і зниження енергоспоживання. Вони забезпечують максимальну експлуатаційну надійність і сприяють істотному зниженню витрат і економному витрачанню ресурсів. Високоефективні мастильні матеріали ADDINOL знаходять застосування як у промисловості, так і у сфері обслуговування автомобілів.

Моторні масла лінійки ADDINOL Professional спеціально розроблені з урахуванням вимог, що висуваються до турбодизельних двигунів, що їх експлуатують при високому навантаженні на вантажних автомобілях і автобусах. ADDINOL Professional 0530 E6/E9 – ця масло класу SHPD (Super High Performance Diesel) з надзвичайно високими експлуатаційними характеристиками для дизельних двигунів; воно належить до класу SAE 5W-30 і відповідає найвищим стандартам на вміст шкідливих викидів у відпрацювавших газах Євро-5 і Євро-6. Оптимально підібране поєднання базових масел, виготовлених за сучасними технологіями синтезу, і інноваційних присадок гарантує виключно високі експлуатаційні властивості масла. Доречно буде згадати, наприклад, ліцензію M 3677, видану компанією MAN. Масло ADDINOL Professional 0530 E6/E9 надійно захищає двигун від корозії, зносу і відкладень. Завдяки застосуванню малозольних присадок (low SAPS) це масло застосовне для всіх систем доочищення відпрацювавших газів. Крім того, воно може знайти застосування і на вантажному, і вантажопасажирському автотранспорті, що працює на компримованому природному газі (КПГ/CNG) або на зрідженому газі (пропан-бутані/LPG).

З появою масел ADDINOL Professional 1030 CK – 4 і 1540 CK – 4 лінійка високоефективних моторних масел отримала поповнення. Вони відповідають найостаннішим технічним вимогам API CK-4 Американського нафтового інституту (API) і, тим самим, сприяють зниженню викидів вуглекислого газу й інших парникових газів. Ці масла, порівняно з маслами, що відповідають вимогам API CJ-4, показують більш високу стійкість до окиснення і стабільність до зрушення. Використання моторних масел ADDINOL Professional CK – 4 для всього автопарку транспортної компанії дозволить подовжити термін служби масла до його заміни і підвищити час корисної роботи автотранспорту. За умови дотримання приписів виробника вони здатні замінити використовувані нині моторні масла для важких умов експлуатації класів в’язкості 10W-30 і 15W-40. При цьому досягається ще і зворотна сумісність з технічними умовами аж до API CH-4.

Високоефективні мастильні масла забезпечують значний ефект у довгостроковій перспективі! Збільшується пройдений шлях для автомобільного, залізничного і водного транспорту. Окрім усього іншого, ці масла характеризуються меншими втратами на випарювання, як наслідок, їх в’язкість біль стабільна. Завдяки цьому знижується витрата палива, і однієї заправки бака вистачає на більше число кілометрів або миль пройденого шляху. Усе це справедливо щодо масел для дизельних двигунів, що працюють з великим навантаженням, зокрема, масла ADDINOL Eco Cargo 1040 LE. Це малов’язке моторне масло з хорошими антифрикційними властивостями розроблене з урахуванням особливих вимог, що висуваються до дизельних двигунів стандартів Євро-3, Євро-4, Євро-5 і Євро-6, що встановлюються на комерційному транспорті. Завдяки своїй енергоефективності воно показує в усіх сферах застосування чудове співвідношення вартості і отримуваної споживачем користі. Так, наприклад, експедиторська компанія з голландського міста Гронінген змогла заощадити за рік 44 334 євро завдяки одній лише економії палива, перевівши свій автопарк на наше масло. Для практичного випробування масла голландські транспортники вибрали дві ідентичні вантажівки виробництва DAF і впродовж 46 тижнів відстежували їх переміщення за допомогою системи супутникової навігації GPS. При цьому постійно записувалася витрата палива, маршрути, число заправок паливного бака і об’єм кожної заправки, а також швидкість руху. За цими даними вдалося змоделювати порівнянні умови експлуатації двох автомобілів протягом всього часу випробування. Через 24 тижні була зроблена заміна масла. До цього в автомобілях використовувалося масло конкуруючої компанії (також з в’язкістю SAE 10W-40), що відповідає вимогам до експлуатації в дизельних двигунах стандартів Євро-3, Євро-4, Євро-5 і Євро-6. Аналіз даних з витрати палива упродовж 46 тижнів показує виразне зниження споживання палива в обох автомобілях, що їх тестували. Перехід на ADDINOL Eco Cargo 1040 LE дозволив знизити витрату палива в обох вантажних автомобілях на 4 %. Для експедиторської компанії з Голландії перехід на високоякісне масло ADDINOL Eco Cargo 1040 LE став вигідним відразу в декількох аспектах: більш тривалий термін служби двигуна; надійне масло у будь-яких умовах; зниження витрати палива.

У зв’язку з постійним розвитком ідей редукторобудування вкрай важливо продовжувати і розробку, і розвиток мастильних матеріалів з тим, щоб вони відповідали новим матеріалам, параметрам конструкції і експлуатаційним вимогам. З виходом на ринок трансмісійного масла ADDINOL Getriebeöl GS 75 W 80 SL ми отримуємо у  своє розпорядження високоефективну робочу рідину для механічної трансмісії, здатну довше працювати без заміни, а наявність у неї особливих фрикційних властивостей дозволяє повністю розкрити потенціал економії палива на комерційному транспорті. Крім того, якості повністю синтетичне малов’язке трансмісійне масло було розроблено і представлено масло ADDINOL Getriebeöl GH 75 W 90 SL. Воно характеризується універсальністю, забезпечуючи разом з максимальними експлуатаційними характеристиками надійне змащування всієї трансмісії, від синхронізованих механічних коробок передач до високонавантажених гіпоїдних передач. Обидва сорти трансмісійного масла мають чудову стійкість до окиснення і високу стабільність до зрушення, що дозволяє подовжити термін служби масла до заміни при збереженні високої здатності витримувати навантаження. Стійкість до окиснення і термостійкість перешкоджають зміні в’язкості і запобігають утворенню відкладень, сприяючи збереженню стабільно високої текучості масла упродовж тривалого часу. Відмінний захист усіх елементів трансмісії від корозії забезпечує зниження витрат на обслуговування і ремонт. Завдяки чудовій текучості при низьких температурах, що необхідно для плавного перемикання передач і легкого запуску силової установки, трансмісійні масла ADDINOL Getriebeöl марок GS 75 W 80 SL і GH 75 W 90 SL забезпечують високий комфорт під час водіння навіть при експлуатації в холодному кліматі.

На додаток до надійності масла вирішальне значення для безпечної експлуатації будь-якого автомобільного двигуна має теплообмін. Тільки високоякісний охолоджувальний засіб може гарантувати оптимальний теплообмін, а також надійно захистити систему від замерзання, кавітації і корозії. Цій меті покликаний служити концентрат антифризу марки ADDINOL Antifreeze Extra. Складений на основі етилгліколя і пакета присадок з переважанням органічних кислот (технологія OA), він характеризується тим, що забезпечує чудовий захист усіх металевих частин двигуна і не схильний до утворення відкладень. Крім того, він розрахований на можливість подовження терміну служби до заміни і забезпечує підвищений захист від витоків.

Асортимент продукції ADDINOL для автомобільної техніки охоплює моторні і трансмісійні масла, що відповідають найвищим вимогам міжнародних стандартів і технічних умов. Незалежно від сфери їх застосування, вони незмінно обіцяють важливі додаткові переваги і вигоди.