Сполуки з вмістом бору імовірно викликають певні захворювання або сприяють їм, тому ці продукти в концентрації вище 0,3% підлягають спеціальному маркуванню. У зв’язку з цим ми розробили нові водозмішувані мастильно-охолоджувальні рідини, у складі яких немає сполук бору та при використанні яких не утворюється борна кислота. Тим самим компанія ADDINOL пропонує конкурентоспроможний асортимент водозмішуваних мастильно-охолоджуючих рідин, що не становлять загрози для здоров’я та відповідають сучасним вимогам.

Основні переваги нових мастильно-охолоджуючих рідин (МОР):

  • Поліпшена рецептура
  • Збільшення термінів служби
  • Низька схильність до бактеріального або грибкового ураження – як правило, можна обійтися без застосування бактерицидів/біоцидів і т.п.
  • Поліпшені миючі властивості
  • Розширення універсального застосування
  • Поліпшена сумісність із іншими матеріалами
  • WM 442 — частка кольорових металів у загальному обсязі обробки може становити до 80%
  • WM 102 — можливі операції шліфування

Новий асортимент

ADDINOL PENTA-COOL WM 102 не містить сполук бору та речовин, здатних вивільняти формальдегід.

Дана МОР має низьке піноутворення за умови використання технологічної води з рекомендованими характеристиками, а як універсальна МОР може використовуватися також для шліфування. Крім того, продукт характеризується відмінними охолодними та миючими властивостями, а також забезпечує гарний захист від корозії. PENTA-COOL WM 102 може застосовуватися при обробці виробів із заліза, сталі, легованої сталі, чавуну, алюмінію та пластмас. Ця МОР також придатна для обробки магнієвих сплавів.

ADDINOL PENTACOOL WM 442 — це аміно вмісний концентрат мастильно-охолоджувальної рідини без борної кислоти для універсального застосування при обробці різанням, включаючи важкі операції. Дана МОР може використовуватися при обробці виробів із заліза, сталі, алюмінію, ливарних сплавів та кольорових металів. При необхідності обробки магнієвих сплавів просимо звертатися безпосередньо до нашого відділу техніко-прикладного консультування.

Ще одна новинка — ADDINOL PENTACOOL WS 251. Це водорозчинний концентрат мастильно-охолоджуючої рідини, що не містить мінеральної оливи, для використання в верстатах з індивідуальною подачею або з централізованими системами подачі. Сучасна технологія інгібіторів старіння забезпечує високу біологічну стабільність. Продукт не містить бактерицидів. Найбільш характерні сфери застосування: шліфування виробів з легованих та нелегованих сталей та чавуну. Для обробки виробів із міді, алюмінію або кольорових металів продукт придатний при дотриманні певних умов.