Виробництво продуктів харчування, напоїв, лікарських препаратів, комбікормів і косметики – в усіх цих областях використовуються гідравлічні машини, що забезпечують ефективність виробництва.  Як правило, гідравліка працює з повним навантаженням, стикаючись з високими температурами, агресивними середовищами, максимальним завантаженням устаткування, короткими простоями і високими вимогами. З такими завданнями можуть впоратися тільки високоефективні мастильні матеріали.

Безпека споживача ставиться в цих сферах застосування понад усе! Мастильні матеріали, що їх застосовують під час виробництва і фасування продуктів харчування і напоїв, не повинні несприятливо впливати на якість продуктів, тобто на їх смак і здоров’я споживачів. Тому вони повинні повністю відповідати не лише вимогам нормативних правових актів в області безпеки харчової продукції, а й санітарно-епідеміологічним вимогам, а також мати нейтральний запах і смак і не містити алергенів.

При класифікації мастильних матеріалів з точки зору харчової безпеки до них застосовуються місцеві законодавчі норми (наприклад, німецький закон «Про харчові продукти і товари першої необхідності» – LMBG), а також міжнародні стандарти (наприклад, Система управління безпекою харчових продуктів – HACCP) і сертифікація NSF. Остання ділить мастильні матеріали на категорії NSF H1 (для точок змащування, де можливий випадковий контакт мастильного матеріалу з харчовими продуктами), NSF H2 (для точок змащування, де виключений контакт з харчовими продуктами) і NSF 3H (прямий і постійний контакт мастильного матеріалу з продуктами харчування). Крім того, все важливішою стає наявність сертифікатів кошерності і халяльності.

Нова лінійка продуктів ADDINOL FoodProof повністю відповідає високим вимогам, що їх висуває харчова, фармацевтична і косметична промисловість, а також законодавчим приписам. У асортименті продукції ADDINOL можна знайти оптимальне масло, мастило або аерозоль для найрізноманітного устаткування і вузлів. Виробники харчової продукції і напоїв також зможуть підібрати в лінійці ADDINOL FoodProof відповідне змащувальне масло:

ADDINOL FoodProof HLP…S – це повністю синтетичні високоефективні гідравлічні масла, розраховані для роботи при високих навантаженнях і екстремальних умовах. Ці спеціальні гідравлічні масла легко витримують температури експлуатації від − 40 °C до більше +100 °C. Вони забезпечують надійність виробництва і низькі витрати на обслуговування.

ADDINOL FoodProof HLP…WX складені на основі базових масел із медичних вазелінових масел найвищого ступеня очищення. Така рецептура гарантує сумісність з багатьма видами сировини і матеріалами ущільнювачів. Крім того, вони відмінно сумісні з багатьма лакофарбними матеріалами і покриттями. Ці гідравлічні масла особливо підійдуть для використання в областях, де до мастильних матеріалів висувають особливо суворі вимоги.

ADDINOL FoodProof UNI…S – це синтетичні високоефективні масла універсального застосування. Їх можна використовувати не лише як гідравлічні масла, а й як компресорні або трансмісійні мастила. Завдяки універсальному характеру їх можна застосовувати в гідравлічних системах, циркуляційних системах, компресорах і редукторах. За допомогою FoodProof UNI…S ви зможете знизити кількість використовуваних найменувань мастильних матеріалів і оптимізувати складську логістику і зберігання.

Усі компоненти лінійки гідравлічних олій ADDINOL FoodProof фізіологічно безпечні, відповідають вимогам директив, внесені в список NSF H1 і відповідають правилам кошерності і халяльності. Всі компоненти відповідають міжнародній директиві FDA і не містять алергенів згідно з вимогами регламенту Ради Європейського Союзу 1169/2011 (додаток II).

Продукцію з лінійки ADDINOL FoodProof можна використати як робочу рідину в гідравлічних системах різної конструкції.

  • сертифікація за NSF-H1 і реєстрація в «NSF White Book»
  • надійний захист вузлів від тертя, зносу і корозії
  • найвища окисна стабільність, що гарантує тривалий термін служби
  • стійкість до дії агресивного навколишнього середовища
  • хороша сумісність з використовуваними конструкційними матеріалами, ущільнювачами і лакофарбними покриттями
  • надійна німецька якість, доступні у продажу у всьому світі
  • наявність сертифікатів кошерності і халяльності