Biogaz Europe

29.01.2020 – 30.01.2020

Виставковий парк у м. Нант

Великий павільйон B34

Виставковий центр Route de Saint-Joseph de Porterie, 44300 м. Нант, Франція

www.biogaz-europe.com

«Біогаз Європа» – це міжнародна показова виставка, яка проводиться у Франції та присвячена відновлювальному зеленому газу. На цю спеціалізовану виставку-ярмарок 29 та 30 січня у виставковому парку у м. Нант, Франція, з’їдуться усі представники цієї галузі!

Подія, від якої неможливо відмовитися, зокрема, коли йдеться про ADDINOL Lube Oil France SAS та широкий спектр застосувань для електроенергії, яку отримують екологічно чистим методом, включно газомоторні масла для блочних теплоелектростанцій. Володіючи експертними знаннями, отриманими безпосередньо від виробників, інженери компанії ADDINOL надаватимуть консультації фермерам, комунальним підприємствам та сільськогосподарським кооперативам на такі теми, як збільшення строків експлуатації, дотримання граничних значень, які задають виробники оригінального обладнання, моторні масла з високим та низьким вмістом золи та аналітична служба ADDINOL.

Всебічна безпека для біогазових установок

Випускаючи понад 650 видів високоефективних мастильних матеріалів, ADDINOL пропонує оптимальні рішення навіть для найскладніших проблем зі змащенням. Разом із газомоторними маслами ADDINOL пропонується широкий спектр матеріалів, починаючи від матеріалів для захисту радіаторів та трансмісійних [редукторних] масел, через компресорні мастила до консистентних мастил, паст та спреїв.

Газомоторні масла, які компонуються з урахуванням складних індивідуальних технічних вимог до газових двигунів, вже давно стали конструктивним елементом. Дізнайтеся, як правильно обрати мастило для Вашої біогазової установки, відвідавши Grand Palais [великий павільйон], стенд B34 – для безпечної та стабільної роботи.