Вважається, що є багато лідерів світового ринку. Тому університет Санкт-Галлена під науковим керівництвом проф. д-ра Крістофа Мюллера зі Школи підприємництва HBM, що входить до складу Прикладної школи менеджменту, технологій і права університету Санкт-Галлена, створив об’єктивний і прозорий процес відбору справжніх лідерів світового ринку на німецькомовних територіях.

З грудня 2018 року ADDINOL Lube Oil GmbH з Лойна, Саксонії-Ангальту, внесений до списку університету Санкт-Галлена як «лідер світового ринку» для Німеччини.

Крім високої частки експорту, вирішальною підставою для цієї відзнаки стала лідируюча позиція високоефективних мастильних матеріалів ADDINOL у галузях високотемпературних мастил для ланцюгів та біогазомоторних масел. На обох ринках компанія ADDINOL досягла лідируючих позицій завдяки значним інвестиціям у дослідження та розробницьку діяльність та стала постачальником рішень для питань пов’язаних з мастильними матеріалами.

«Відтепер ми не просто звичайні продавці мастил», – наголошує георг Вільдеггер, керуючий директор ADDINOL Lube Oil GmbH. «Завдяки тісній кооперації з клієнтами, виробниками комплектного обладнання та дослідницькими організаціями були розроблена продукція ADDINOL, яка припасована до особливих потреб наших клієнтів».

Уже в 1999 році був закладено фундамент сьогоднішнього основного напрямку розвитку ADDINOL. У тісній співпраці з виробником двигунів MAN було розпочато цілеспрямовану розробку продукту для сфери децентралізованного енергопостачання: газомоторні масла спеціально для роботи з особливими газами. Видатний успіх  ADDINOL Газомоторне масло MG 40-Extra Plus і сьогодні є орієнтиром для ринку. Для новітніх розробок у сфері газомоторних масел у співпраці з провідним виробником добавок використовується нова технологія добавок, яка орієнтована на змінені умови експлуатації сучасних газових двигунів. Так високий тиск і температурі, які утворюються через новий дизайн двигунів та використані матеріали, є ідеальними передумовами для використання нового газомоторного масла ADDINOL Eco Gas 4000 XD, яке при використанні з природним газом повністю виявляє свою ефективність.

Також у сегменті високотемпературних мастил для ланцюгів ADDINOL вдалося розширити свою позицію на ринку. ВУ відповідь на вимоги ринку в минулому році в лінійці ADDINOL Cliptec з’явилося ще одне високотемпературне мастило для ланцюгів, яке є першим продуктом, зареєстрованим на глобальному ринку NSF-H1. До цього виробники синтетичних плівок, які пізніше використовуються в якості харчової упаковки, повинні були миритися зі значними обмеженнями. Це, з одного боку, впливало на потужність та швидкість обладнання, а з іншого – були обмеження через подальше використання плівок для упаковки харчових продуктів. Нова розробка – високотемпературне мастило для ланцюгів ADDINOL Cliptec XHS 485 FG – розсуває технологічні кордони і робить до цього неможливий крок. Завдяки розробці, близькій ринку, ADDINOL перший виробних мастильних матеріалів, який може запропонувати високотемпературне мастило для ланцюгів з чудовою продуктивністю, сертифікацією NSF-H1 та схваленням від найвідоміших виробників комплектного обладнання  у цій сфері, BRÜCKNER Gruppe.