Ласкаво просимо в ADDINOL,
в один з найсучасніших європейських заводів з виробництва мастильних олив! ADDINOL Lube Oil GmbH є одним з небагатьох незалежних підприємств в німецькій нафтовій промисловості, яке представлене дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах по всьому світу.
Історія нашого успіху почалася вже 26 жовтня 1936 року, коли був заснований завод по переробці мінеральних олив Mineralölwerk Lützkendorf. У 1990 році підприємство було перейменовано в ADDINOL (Additives in Oil) за назвою своєї відомої торгової марки.
В даний час ми розробляємо і виробляємо у видатному на міжнародному рівні індустріальному парку Лойна мастильні матеріали нового покоління. В їх число входять мастильні матеріали для транспорту та інноваційні продукти для промислового застосування, які відповідають найвищим вимогам.
Вид на наш завод з висоти пташиного польоту: на передньому плані будівля офісу, лабораторія та логістичний центр, вдалині видніється електростанція. Порожню територію планується використовувати для будівництва прибудов, які будуть зведені в найближчі роки.
Найкраще охопити величезну територію і численні технічні деталі заводу нам вдасться під час тривалої ознайомчої прогулянки. Під час екскурсії ми будемо проходити повз нескінченно довгі трубопроводи, …
... вражаюче високі зовнішні цистерни, …
... пункт прийому сировини і завантажувальні платформи логістичного центру.
Після екскурсії зовні ми зайдемо на завод і відвідаємо велику лабораторію ADDINOL, яка оснащена сучасними аналітичними установками.
Тут розробляється рецептура наших інноваційних мастильних матеріалів, всі готові продукти піддаються ґрунтовній перевірці, оцінюються всі види сировини перед їх застосуванням і ретельно документуються всі дані.
Після лабораторії дорога веде нас на завод. У першому цеху виготовляються присадки, і установка з виробництва модифікаторів індексу в'язкості вітає нас оглушливим шумом.
Потім ми пройдемо повз цілої батареї труб і місць з'єднань. Через них базові оливи і рідкі присадки подаються в змішувачі, спеціально сконструйовані для цього.
Завдяки нашим ноу-хау, надсучасній техніці і рецептам, розробленим ADDINOL, в цих змішувачах виготовляються наші високопотужні мастильні матеріали.
Кожен готовий продукт піддається суворому контролю якості в лабораторії. Лише після того, як мастильний матеріал пройшов ґрунтовні випробування, продукт може почати свій шлях до клієнта.
Не упакований товар закачують з заводу безпосередньо в автоцистерни, вимірюють точну вагу і відразу доставляють до місця призначення.
Інші види мастильних матеріалів спочатку зберігають у цистернах. Потім здійснюється розлив продуктів в контейнери або бочки …
... або в нашу привабливу бірюзово-синю тару малої місткості, що має функціональну форму.
Етикетки з динамічним дизайном і вичерпною інформацією надають тарі малої місткості остаточний штрих …
Після розливу і етикетування готову продукцію доставляють в логістичний центр, з'єднаний з заводом.
Звідси високопотужні мастильні матеріали ADDINOL починають свій шлях до наших дистриб'юторів і клієнтів.
Практично у всіх країнах світу клієнти високо цінують виняткову потужність і чудову якість мастильних матеріалів ADDINOL, вироблених в Лойна.
Наш завод відвідують багато людей, які зацікавлені технічними питаннями в галузі хімії і промисловості.
Будь то початківці техніки або особи, які приймають рішення, як наприклад, Посол Мексики в Німеччині Франсіско Гонсалес Діас (праворуч), ADDINOL і один з найсучасніших європейських заводів з виробництва мастильних олив справляють сильне враження на них усіх.
Високопотужні мастильні матеріали ADDINOL - відповідний продукт для будь-якої галузі застосування!